İLETİŞİM: 0553 002 91 01 DESTEK : 10:00-18:00
MARKALAR

Fiyat Aralığı: 0 TL - 500 TL

Voonka

eczanedesin.com

Voonka Ürünleri

İnsan sağlığına en üst seviyede faydalı olabilmek için 2012 yılında kurulmuş firmadır. Voonka bir Kampotu markasıdır. Voonka yenilikçi yaklaşımıyla, yaşam kalitenizi artırmaya yönelik besin destekleri üretir.
Birçok ürün çeşidi ile doğanın sunduklarını en doğal halleriyle gelecek kuşaklara aktarmayı hedefleyen güvenilir ve kaliteli bir markadır. Sağlıklı ve daha doğal bir yaşam sağlamak amaçlanmıştır.
Ürünleri içeriği, sağladığı faydaları ve kalitesi sayesinde çok tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Vitamin & Mineraller, Omegalar, CoQ10 Kombinasyonları, Geleneksel Destekler, Eklem & Kemik Destekleri, Çocuk Destek Ürünleri, Beauty Ailesi gibi birçok ihtiyaca yönelik besin takviyeleri bulunmaktadır.
Beauty Ailesinde bulunan, maskeler ve Beauty plus saşeler cildin güzelleşmesine destek olmaktadır. İlerleyen yaşla beraber vücudun kaybettiği protein maddelerini takviye edici gıdalarla tamamlamanıza yardımcı olacak ürünlerdir. Beauty Ailesi, cildinizdeki yaşlanmaları ertelemenize destek olur.
Voonka Çocuk Destek Ürünleri; büyüme ve gelişme çağındaki çocuklar için üretilmiştir. Beslenme bozukluğuna bağlı gelişme problemi olan çocuklar için besin takviyesi sağlamaya destektir. Sağlıklı kemik ve diş gelişimi için özel üretilmiş ürünleri ile çocukların ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar.
En geniş içeriğe sahip multivitaminleri bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek olur. Yoğun tempoda, stresli ortamda çalışanlar için
CoQ10 ve Multivitamin içerikli ürünler; güzelliğinize destek olur. Deri, saç ve tırnak bakımınıza yardımcı olacaktır. Cildin esneklik kaybını azaltmaya destektir. Mevsim geçişlerinde cilt ve saç kuruluğunda, saç dökülmelerinde yardımcı ürünler bulunmaktadır.
Voonka ürünleri bağışıklık sistemini güçlendirmede, cilt kalitesini artırmada, kendini yorgun stresli hissedenlerde, eklem sorunlarında ve vücudumuzdaki bağ dokularını desteklemede etkili olmaktadır. Doğal ve kaliteli ürünleri ile kullanıcının tam güvenini almış güzel bir markadır.
Tempolu iş&eğitim hayatı içerisinde dengeli ve düzenli beslenmek başarımızdaki en büyük faktörlerden başında gelir. Yoğun tempo ile başa çıkabilmek için çoğumuz hem kendimiz hem de yakınlarımız için vitamin ve mineral desteği alıyoruz. Alırken tercihimiz güven duyduğumuz, geçmişi olan tavsiye edilen markalar oluyor. İşte burada Helal Sertifikalı, İSO9001 ve İSO10001 gibi kalite sertifikalarına sahip uzun yıllardır aşina olduğumuz Eczacıbaşı gibi kurumsal insana değer veren, güven duyduğumuz firmalar dikkat çekiyor. 44 çeşit, ürünleri ile VOONKA markasını mutlaka incelemelisiniz. Her yaşa ve ihtiyaca yönelik çeşitleri ile günlük hayatımızı kolaylaştıracak Voonka ürünleri; hem sağlık, hem zindelik, hem de güzellik için tercih edebilirsiniz..

Hayatın koşuşturmacasında kendini ihmal ettiğini düşünenler, enerjisi her daim düşük olanlar ve beslenme düzeninde bazı aksaklıklar yaşayanlar için kurtarıcı bir isimdir Voonka. Doğadan ilham alınarak çıkılan bir yolda insanlığı büyük bir hizmet sunan bu isim sağlıklı çözümlerin ilk adresi olarak da tanımlanabilir. Ürün içeriklerine hedeflerini ve görevlerini serpiştirmeyi başaran başarılı girişim sağlıklı günlere uzanan bir köprüdür en nihayetinde. Siz de uzun zamandır halsizlik, yorgunluk, saç dökülmesi ve benzeri sorunlar yaşıyor ve artık buna dur demek istiyorsanız Voonka’nın sihirli dünyasıyla tanışabilirsiniz. Her üründe ayrı bir mucize sunan Voonka şeffaflık çerçevesinden çıkmadan, size ve sevdiklerinize huzurlu bir liman olmayı başarır. 

Gıda takviyesi nedir?

Gün içerisinde yoğun iş hayatı, zamansızlık ve benzer pek çok nedenle beslenme düzeninde büyük aksaklıklar yaşanıyor. Buna bir de bilinçsiz diyet eklendiğinde insan bedeni ihtiyacı olan vitamin ve minerallerden mahrum kalıyor. Yeterli miktarda tüketilmeyen besinlerin farklı yollardan vücuda alınmasıysa ancak gıda takviyesi ile mümkün oluyor. Kapsül, hap, tablet ve benzeri formlarda olan bu takviyeler vitamin, mineral, yağ ve amino asitler tarafından oldukça zengin içeriklere sahiptir. Gıda takviyesi nedir sorusuna en kısa haliyle bu tanımla cevap verilebilir. Gıda takviyesi kullanımında doza çok dikkat edilmesi ve uzman görüşüyle hazırlanan bir kullanım çizelgesinin uygulanması büyük önem taşır.

Kimlerin gıda takviyesine ihtiyacı vardır?

Gıda takviyesi kullanımından önce dengeli ve yeterli beslenmenin çok daha önemli olduğunu vurgulamakta fayda vardır. Beslenme rutininizi bir düzene oturttuktan sonra ihtiyacınız olan gıda takviyelerini alırsanız eğer en doğru sonuçlara ulaşırsınız. Voonka ürünleri eksiklerinizi tamamlamanızda size yardımcı olur ve sağlıkla aranızdaki en güzel köprü haline gelir. Doğurganlık çağındaki kadınlar, 50 yaş ve üzeri bireyler, 5 yaş ve altı çocuklar, esmer tenliler, sık saç dökülmesi yaşayanlar, kronik halsizlikten şikâyetçi olanlar, gebeler, emziren anneler ve cildi güneş görmeyen kişiler gıda takviyesi konusunda çok daha hassas olmalıdırlar. 

Vitamin ve minerallerin önemi

Mikro besin olarak adlandırılan vitamin ve mineraller vücudun daha sağlıklı çalışmasını sağlar ve bazı fonksiyonları destekler. Metabolik ve gelişim süreçlerinde etkisi oldukça büyüktür. Örnek vermek gerekirse eğer demirin akciğerlerden farklı doku ve organlara oksijen taşınmasındaki artısı önemlidir. Göz ve cilt sağlığına önem veren bir bireyin A vitaminden bir an olsun vazgeçmemesi gerekir. C vitamini strese karşı maksimum koruma sağlarken, B vitamini ağız yoluyla alınan besinlerin enerjiye dönüşümünü destekler. Her bir vitamin ve mineral hayati önem taşır. Eğer bu isimlerin alımı yetersiz seviyede olursa bir süre sonra vücut istenilen performansı yerine getiremez. Voonka her vitamine özel kutuları ile aradığınıza anında ulaşmanızı sağlar. İhtiyacınız olan takviyeye bir uzman görüşü ve muayenesi sonrasında karar verdikten sonra Voonka’nın sağlıklı dünyasına adım atabilirsiniz. 

Gıda takviyesi ile gelen güzellik

İnsan cildi hem dışarıdan hem de içeriden beslendiği müddetçe istenilen görünümü verir. Aksi takdirde yalnızca cilt bakımları beklenen sonuçları vermez. Voonka besin takviyeleri ile cildin esnek dokusunu korumasını, gençleşmesini ve canlanmasını sağlar. Sağlıklı bir bedene kavuşmak için Voonka’nın birbirinden güzel besin takviyelerine göz atabilirsiniz. Bedeniniz için attığınız her güzel adımın size ilk olarak sağlık sonrasındaysa güzellik olarak geri döneceğinden emin olabilirsiniz. Voonka besin takviyelerini düzenli kullanarak uzun zamandır hayalini kurduğunuz sağlığa ulaşmanız mümkün. Artık güne daha enerjik başlayabilecek, her yere yetişebilecek ve sevdiklerinize ayırdığınız vakitlerin daha kaliteli geçmesini sağlayabileceksiniz. Voonka hem ruhunuzu hem de bedeninizi en doğal şekilde canlandırmak için sizinle.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOONKA OMEGA-3 1000 MG 62 KAP
Voonka One & Only Multivitamin 32 Kapsül
Voonka Co Q10 100 mg 32 Kapsül
Voonka Kids Niloya Vitamin C 60 Çiğneme Tableti
VOONKA COLLAGEN CREAM 50 ML
VOONKA COLLAGEN ACTIVE MAN  7 SASE Çikolata
Voonka Collagen Active Men 7 Saşe Yeşil Elma Aromalı
Voonka Collagen Beauty Plus 30 Saşe Ananas
Voonka Sambucus Nigra Kids Şurup 150ml
Voonka Vonvia For Men 62 Kapsül
Voonka Beauty Collegen Gummies Takviye Edici Gıda 30 Adet
VOONKA BEAUTY BLUE COLLAGEN CREAM 50 ML
VOONKA NILOYA OMEGA 3 DHA 60 ÇIGNEME
VOONKA BEAUTY COLLAGEN + HYALURONIC ACID 32 T
Voonka Iron Bisglycinate Demir 92 Kapsül
Voonka Selenium 92 Kapsül
VOONKA 5 HTP COMPLEX 62 K
Voonka Collagen Beauty Mask
Voonka Fish Oil Omega 3 150ml
VOONKA SQUALENE 32 K
VOONKA PROPOLIS 62 K
Voonka Sambucus Nigra 16 Tablet-Kara Mürver Ekstresi ve Koenzim Q10 İçeren Takviye Edici Gıda
Voonka Ginseng Coenzyme Q10 32 Kapsül
Voonka Tween Omega 3 Multivitamin Takviye Edici Gıda 150ml
VOONKA DST MULTIVIT 62 KAP
VOONKA DBTK MULTI-VIT 62 KAP(U)
VOONKA ONE & ONLY-MULTI.62 TAB
Voonka Turmeric Curcumin 62 Kapsül
Voonka Meryem Ana Dikeni Tohum Ekstresi İçeren Takviye Edici Gıda 62 Kapsül
VOONKA IRONY DROPS 30ML
Voonka Saw Palmetto Complex 92 Kapsül
Voonka Vitamin B12 İçerikli Takviye Edici Gıda 102 Tablet
Voonka Ovi Eggshell Membrane 32 Tablet
Voonka Collagen İçerikli Takviye Edici Gıda 62 Kapsül-Collagen içerikli takviye edici gıda.
Voonka Omega 3 5 ve 7 İçeren Takviye Edici Gıda 32 Kapsül-Omega 3 5 ve 7 içeren takviye edici gıda.
Voonka DST Multivitamin 32 Kapsül-Multivitamin içerikli takviye edici gıda.
Voonka Omega 3 Portakal Aromalı Takviye Edici Gıda 32 Kapsül-Portakal aromalı takviye edici gıda.
VOONKA GLUCOSAMINE CHOND MSM 92 TAB
VOONKA OMEGA-7 -500 MG 62 KAP(U)
VOONKA CO-Q10 - 300MG 32 KAP
Voonka Omega 3 Yumuşak Kapsül 32 Adet-Omega 3 içeren takviye edici gıda.
VOONKA K2-D3-CA-MAG 32 KAP
VOONKA ONE AND ONLY ENERGY 62 K
Voonka L-Carnitine CoQ10 Takviye Edici Gıda 32 Kapsül-L karnitin, CoQ10, Kafein ve Taurin içerikli takviye edici gıda.
VOONKA OMEGA 3-5-7 62 KAP
VOONKA TRIPLE DROPS 30 ML
VOONKA OMEGA-7 -500 MG 32 KAP(U)
VOONKA GLUCOGEN DUAL 92 T
Voonka Ginseng, Ginkgo ve L-Arjinin İçeren Takviye Edici Gıda 32 kapsül
VOONKA MORINGA GREEN 62 K
VOONKA VITAMIN D DROPS 30ML
VOONKA VITAMIN C CIGNEME 20 T
VOONKA VITAMIN B COMP 62 T
VOONKA BIOTIN 102 T
VOONKA TWEEN MULTIVIT 150ML
VOONKA LIQUID COLLAGEN 350 ML
VOONKA COLLAGEN BEAUTY PLUS 7 SASE Yesil Elma
VOONKA COLLAGEN BEAUTY PLUS 7 SASE Karpuz Çilek
VOONKA COLLAGEN BEAUTY PLUS 30 SASE Yesil Elma
VOONKA COLLAGEN ACTIVE MAN  30 SASE Çikolata
VOONKA MAGNEZYUM SITRAT 62 TB
VOONKA COLLAJEN UC-2 92 KAP(U)
VOONKA NILOYA MULTIVITAMIN 60 ÇIGNEME
VOONKA DBTK MULTVIT 32 KAP
VOONKA KRILL OIL 32 KAP(U)
VOONKA GLUC/CHOND/MSM + K2/D3/CA/MAG(U)
VOONKA CALCIUM OSSIS 62 T
VOONKA LIQUID COLLAGEN 50ML x 7
VOONKA COREK OTU 62 K
VOONKA TRIPLE MUSHROOM COMP 32 K
VOONKA VITAMIN D 102 T
VOONKA VITAMIN C 20 EF
VOONKA OMEGA 3-COQ10 32 K
VOONKA SAMBUCUS NIGRA SASE 20 S
VOONKA SAMBUCUS NIGRA CIGNEME 32 T
Voonka CoQ10 200mg 32 Yumuşak Kapsül
Voonka Collagen Beauty Neck Mask 3 Adet
Voonka Collagen Beauty Plus 7 Şase Takviye Edici Gıda - Ananas Aromalı
Voonka Collagen Beauty Plus 30 Saşe Çilek & Karpuz Aromalı
VOONKA COLLAGEN ACTIVE MAN  30 SASE Yesil Elma
Voonka Alpha Lipoic Acid 600mg 32 Kapsül
Voonka Collagen Hyaluronic Acid Aloe Vera GEL 250 ml
VOONKA NILOYA CALCIUM D3 30 ÇIGNEME
VOONKA MULTI COLLAGEN POWDER

 

Üye Girişi
Üye Ol
Şifremi Unuttum ?

Yeni Üye Kaydı