İLETİŞİM: 0553 002 91 01 DESTEK : 10:00-18:00
MARKALAR

Fiyat Aralığı: 0 TL - 500 TL

Peter Thomas Roth

eczanedesin.com

PETER THOMAS ROTH

Peter Thomas Roth’ un, kendi cilt bakımı ve sağlığı için yaptığı arayış ve araştırma, Peter Thomas Roth ürünlerinin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Peter Thomas Roth ürünlerini geliştirirken teknoloji ve gücün birleşiminden yararlanmayı amaçlamıştır. Ürünlerini geliştirirken, tüm cilt tiplerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmaya dikkat etmiştir.

Peter Thomas Roth markası, oldukça geniş bir ürün yelpazesine ve kullanıcı kitlesine sahiptir.

Peter Thomas Roth Mega Rich Intensive Anti Aging Cellular Eye Creme 15ml- Peter Thomas Roth göz kremi; normal, kuru ve çok kuru ciltlerde kullanıma uygun bir üründür. Çeşitli vitaminler içerir ve göz çevresinde nemlenme, sıkılaşma sağlamaya çalışır. Göz çevresindeki derin kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünde düzelme sağlamaya yardımcı olur.

Göz çevresi, oldukça hassas bir yapıya sahiptir ve dış etkenlerden çabucak etkilenir. Bu sebeple her ürün, göz çevresinde kullanıma uygun değildir. Göz çevresinin pürüzsüz görünümü, cildin bütünselliğini ve bakımlı görünümünü de etkiler.

Peter Thomas Roth Un Wrinkle Night 28gr- Peter Thomas Roth gece kremi; normalden kuruya dönük ciltlerde yenilenme sağlamaya çalışır. Gece boyunca cildin nemlenmesine yardımcı olur. Çevresel faktörlerin cilde verdiği hasarı onarmaya yardım eder.

Geceleri cilt metabolizmasının daha hızlı çalıştığı ve hücre yenilenmesinin daha hızlı olduğu bilinmektedir.

Peter Thomas Roth Ultra Lite Oil Free Sunblock Spf30 118ml-Peter Thomas Roth güneş koruyucu; yağ içermeyen formülü ile tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun özelliktedir. Cildi güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı korumaya yardım eder. Cilt yapısını güçlendirmeye ve nemlenme sağlamaya çalışır.

Peter Thomas Roth Acne Spot Area Treatment 30ml; akne ve siyah nokta gibi cilt sorunu yaşayan kişilerin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Ciltteki yağ fazlasını emmeye, cildin sebum dengesini sağlamaya yardımcı olur. Akne ile ilgili kullanılan ürünlere destek olmaya çalışır. Cildi yatıştırmaya, nemlendirmeye ve canlanma sağlamaya yardım eder.

Peter Thomas Ürünleri

Peter Thomas Roth Sulfur Therapautic Maske 142 Gr- Akneli ciltlere bakım yapmaya yardımcı maske.
Peter Thomas Roth Blemish Buffing Beads 250ml-Akne ve siyah nokta oluşan ciltler için  peelingtir. 
Peter Thomas Roth AHA / BHA Acne Clearing Gel 100ml - Yağlı, karma yapıda akne ve sivilce sorunu yaşayan ciltler için jel. Ciltteki akne, kırışıklık ve geniş gözeneklerde azalma sağlar.
Peter Thomas Roth Cucumber Gel Mask 150ml- Cildi yatıştırmak, rahatlatmak için tasarlanmış, su bazlı jel maske göz altı şişliklerini azaltmaya da yardımcıdır.
Peter Thomas Roth Mega Rich Nourishing Shampoo 235ml - Kırılmayı en aza indirerek, saçın güçlenmesine yardımcı olur
Peter Thomas Roth Anti - Aging Buffing Beads 250ml -  İnce çizgi ve kırışıklık görünümlerinde azalma sağlar.
Peter Thomas Roth Mega Rich Conditioner 235ml - saçları beslemeye ve yumuşaklık hissi sağlamaya yardımcıdır.
Peter Thomas Roth Retinol Fusion PM Night Serum 30ml - Cilt yenileyici bakım serumudur.
Peter Thomas Roth Acne Clear Invisible Dots (72 Adet)-Akneyi tedavi etmeye yardımcı akne bantları.
Peter Thomas Roth Acne Spot Area Treatment 30ml-Akne ve siyah nokta sorunları için formüle edilmiştir.
Peter Thomas Roth Lazer-Free Resurfacing Eye Serum 15ml-Göz çevresindeki hasarları onarmaya ve canlandırmaya yardımcıdır.
Peter Thomas Roth Anti-Aging Cleansing Gel 500ml-Tüm cilt tipleri için ciltte temiz, ferah ve ipeksi bir his bırakır.
Peter Thomas Roth Glycolic Acid 10% Hydrating Gel 57ml-Yaşlanma belirtileriyle mücadele etmeye ve cildi nemlendirmeye yardımcıdır. 
Peter Thomas Roth Pumpkin Enzyme Mask 150ml-Peeling etkisi ile cildi canlandırmaya yardımcıdır.
Peter Thomas Roth Lazer Free Regenerator Moisturizing Gel Cream 30ml-Tüm cilt tipleri için cilde nemlenme, sıkılaşma ve aydınlık bir görünüm sunmaya yardımcı olur. 
Peter Thomas Roth Irish Moor Mask 150ml - Arındırıcı Maske
Peter Thomas Roth Cucumber Detox Bouncy Hydrating Gel 50ml -Salatalık özlü, detoks etkili, nemlendirici jel krem
Peter Thomas Roth Beta Hydroxy Acid %2 Acne Wash 250ml-Akne ve sivilce sorunu yaşayan yağlı ciltleri temizlemeye yardımcı bir üründür. 
Peter Thomas Roth Mega Rich Intensive Anti Aging Cellular Eye Creme 15ml-Göz çevresine anti aging etki ve nemlenme sağlamaya yardımcıdır.
Peter Thomas Roth Aloe Tonic Mist 250ml-Tüm cilt tiplerini yatıştırmaya, ferahlık vermeye, canlandırmaya yardımcı, sprey formunda tonik.
Peter Thomas Roth Glycolic Acid 10% Toning Complex 250ml-Cilt gözeneklerini sıkılaştırmaya ve ince çizgi-kırışıklık görünümünde düzelme sağlamaya yardımcıdır.
Peter Thomas Roth Glycolic Acid 3% Facial Wash 250ml- Cildi temizlerken ince çizgi ve kırışıklık görünümlerinde düzelme sağlamaya da yardım eder.
Peter Thomas Roth Lazer-Free Resurfacer Face Serum 30ml-Ciltteki ton farklılıklarıyla, kırışıklıklarla, kızarıklıklarla mücadele etmeye ve cilde bakım etkisi sunmaya yardımcıdır.
Peter Thomas Roth Max Sheer All Day Moisture Defense Lotion With Spf30 50ml-Cildi güneş ışınlarından korumaya ve nemlendirmeye yardımcıdır.
Peter Thomas Roth Camu Camu Vitamin C Brightening Sleeping Mask –- Uyku Maskesi 100 ml cildi nemlendirmeye ve canlılık kazandırmaya yardımcıdır.
Peter Thomas Roth Camu Camu Power CX30 Vitamin C Brightening Serum 50ml-Cildi canlandırmaya, nemlendirmeye ve aydınlık bir etki sağlamaya yardımcı olur.
Peter Thomas Roth Ultimate Creme In A Tube 50ml-Cilde yoğun nemlenme sağlamaya ve gençlik görünümü sunmaya yardımcıdır.
Peter Thomas Roth Instant Mineral Spf45 3.4gr -Tüm Cilt tipleri için matlaştırmaya ve güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlamaya yardımcı mineral, transparan pudra.
Peter Thomas Roth Cucumber Detox De-Puffing Eye Cubes 6x4ml - Yorgun gözleri canlandıran ve koyu halkaların azalmasına yardımcıdır.
Peter Thomas Roth Mega-Rich Anti Aging Sleeping Mask 100ml - Sıkılaştırıcı ve yoğun nem veren gece maskesi.
Peter Thomas Roth Camu Camu Cx30 Vitamin C Brıghtenıng Powder Cleanser 74 gr.-Temizleme ve peeling görevi gören 2 si 1 arada temizleme tozu.
Peter Thomas Roth Chamomile Cleansing Lotion 250ml-Tüm ciltler ve hassas ciltler için, papatya özleri içeren temizleme losyonudur.
Peter Thomas Roth Un Wrinkle Lip Treatment 10 ml-Dudak üzerinde ve dudak çevresinde ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur.
Peter Thomas Roth Camu Camu Power CX30 Vitamin C Brightening Moisturizer 50 ml-Cildi nemlendirmeye ve canlı bir görünüm sunmaya yardımcıdır.
Peter Thomas Roth Cucumber De-tox Foaming Cleanser 200 ml-Hassas ciltler dahil, tüm ciltleri nazikçe temizlemeye yumuşaklık, ve yatışma sağlamaya yardım eden temizleme köpüğüdür.
Peter Thomas Roth Cucumber Serum 30 ml - Nemlendirici Serum-Tüm ciltlerin ve hassas yapıda olanların kullanımına uygun, cilde yumuşaklık, ferahlık ve nem sağlamaya yardımcı serumdur.
Peter Thomas Roth Instant Firm - X Temporary Face Tightener 100ml-Cildi anında sıkılaştırır. Derin kırışıklıklar, mimik çizgileri, genişlemiş gözenek görünümlerinde azalma sağlamaya yardımcıdır.
Peter Thomas Roth Oilless Oil Serum 30ml - Cilde, vücut ve saçlara nem, canlılık, aydınlık vermeye yardımcı serumdur.
Peter Thomas Roth Viz 1000 Hydrating Serum 30ml - Cilde yoğun bir nemlenme ve ışıltılı bir görünüm sunmaya yardımcı olur.
Peter Thomas Roth Botanical Buffing Beads 250ml- İçeriğindeki jojoba tanecikleriyle yüz ve vücutta kullanabilen peelingtir.
Peter Thomas Roth Lazer-Free Retexturizer Exfoliating Scrub 60ml-Ciltte oluşan yaşlanma belirtileri, matlaşma,renk tonlarında ki eşitsizlik gibi sorunları gideren peelingtir.
Peter Thomas Roth Max Anti Shine Mattifying Gel 28gr - Cilde mat bir dokunuş sağlamaya ve parlamaların önüne geçmeye yardımcı olur.
Peter Thomas Roth Firm - X Peeling Gel 100ml - Cildi ölü hücrelerden arındırmaya, tazelik, canlılık ve sıkılaşma sağlamaya yardımcı olur.
Peter Thomas Roth Ultra-Lite Oil Free Moisturizer 50ml - Cildin günlük nem ihtiyacını karşılayan bir üründür.
Peter Thomas Roth Un Wrinkle Turbo Face Serum 30ml - İnatçı kırışıklık ve çizgiler üzerinde etki sağlamaya yardımcı olur.
Peter Thomas Roth Mega Rich Body Lotion 235ml - Ciltte nemli, yumuşak, pürüzsüz bir his bırakmaya yardımcı olur.
Peter Thomas Roth Un Wrinkle Night 28gr - Gece boyunca cilde nemlenme sağlamaya yardımcı olur.
Peter Thomas Roth Ultra-Lite Anti-Aging Cellular Repair Nemlendirici -Olgun ciltlerde anti aging bakım etkisi sunmaya yardımcı olur.
Peter Thomas Roth Un-Wrinkle Göz Bakımı 15ml-Göz çevresinde ve kazayağı bölgesinde oluşan derin çizgiler, kırışıklıklar için üretilmiştir.
Peter Thomas Roth Power K Eye Rescue 15ml-Göz çevresine bakım yapmaya ve koyu halkaların, ince çizgilerin görünümünde düzelme sağlamaya yardımcı olur.
Peter Thomas Roth Rose Stem Cell Bio Repair Gel Mask 150ml-Cilt tonunu eşitlemeye ve yaşlanma belirtileriyle mücadele etmeye yardımcı olmaktadır.
Peter Thomas Roth Max Complexion Correction Pads 60 Pads-Cildi siyah noktalardan arındırmaya ve gözenek görünümünde küçülme sağlamaya yardım eder.
Peter Thomas Roth Brightening Bubbling Mask 100ml
Peter Thomas Roth Instant Firm - X Temporary Eye Tightener 30ml-Toparlayıcı anti-aging göz çevresi bakım kremi.
Peter Thomas Roth Mega Rich Intensive Anti Aging Cellular Creme 50ml-Normal, kuru ve çok kuru ciltler için yoğun nem vermeye çalışan anti -aging nemlendirici krem.
Peter Thomas Roth Anti-Aging Cleansing Gel 250ml-Cildi temzilemeye ve ölü derilerden arındırmaya yardımcıdır.
Peter Thomas Roth De-Spot Skin Brightening Corrector 30ml- Cilt lekelerinin görünümlerinde azalma sağlamaya ve yeni leke oluşumlarına karşı cildi güçlendirmeye yardımcı serum formu
Peter Thomas Roth Rose Stem Cell Bio Repair Cleansing Gel 250 ml-İçerdiği gül ekstreleri ile ciltte derinlemesine bir temizlik sağlamaya yardımcıdır.
Peter Thomas Roth Glycolic Acid 10% Moisturizer 63ml-Cilde nemlenme ve gençlik ışıltısı sağlamaya yardımcı olur.
Peter Thomas Roth Un Wrinkle Creme Cleanser 200ml-Anti -aging özellikli, krem forma sahip olan cilt temizleme ürünüdür.
Peter Thomas Roth Massaging Bar For Bath 3*100gr -Masaj başlıkları ile banyo sırasında vücutta temzilenme ve canlanma sağlamaya yardımcıdır.
Peter Thomas Roth 24 K Gold Mask 150ml-Cilde sıkılaşma, dolgunluk, ipeksi bir yumuşaklık ve nem kazandırmaya yardımcı, 24 ayar altın içeren bakım maskesidir.
Peter Thomas Roth Lashes To Die For Turbo 4.7 ml - Kirpik Bakım Serumu
Peter Thomas Roth Strawberry Scrub 250 ml - Çilek özlü, yenilemeye ve canlandırmaya yardımcı peeling.
Peter Thomas Roth Anti - Aging Cellular Eye Repair Gel 15ml - Göz çevresine sıkılaşma, esneklik, nem sağlamaya, derin kırışıklık ve ince çizgilerin görünümlerini azaltmaya yardımcı, antiaging özellikli jeldir.
Peter Thomas Roth Pore Putty Pore And Wrinkle Reducer 30ml - Gözenek Küçültücü Krem
Peter Thomas Roth Ultra Lite Oil Free Sunblock Spf30 118ml-Yağ ve parfüm içermeyen yapısı ile cildi zararlı UV ışınlarına karşı korumaya yardımcı güneş losyonudur ve tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.
Peter Thomas Roth Max Sheer All Day Moisture Defense Creme With Spf30 50ml-Tüm cilt tiplerinde nemlenme ve güneş koruması sağlamaya yardımcı olur.
Peter Thomas Roth Anti-Aging Defense Uber-Dry Sunscreen SPF 30 118 ml- Cildi güneşin zararlı ışınalrından korumaya ve nemlendirmeye yardım eder.
Peter Thomas Roth Gentle Foaming Cleanser 200ml - Cildinizi kir, yağ, makyajdan temizlemeye yardımcı, hassas formüle sahip,temizleme sırasında cildi kurutmayan temizleme köpüğüdür.

 

 

Üye Girişi
Üye Ol
Şifremi Unuttum ?

Yeni Üye Kaydı